Betgram Giriş Sitesi

Betist Giriş Sitesi
Betgram yeni adresi yollayabilme şansınız bulunmaktadır. Sizden talep edilmiş olan bulguları çok doğru şekilde girerek prosedürü gerçekleştirebilirsiniz.

Betgram Giriş Sitesi Hızlı QR: Üyelerin tüketimine sunulmuş olan bir diğer sistemdir. Yine mobil telefon ya da tablet üzerinden prosedür yapılması mantığına dayalıdır. 50 TL en az olarak para gönderimi mümkündür. Bunun üst limiti ise 1000 TL’dir. Tercih edilmiş olan bankaya göre değişik meblağların olması söz hususudur. Mobil program içerisinde çevrimiçi olduktan sonra Qr ile gönderimi seçin. Bunu onaylayın. Miktarı girin. Sonrasında Betgram giriş bet sitesine erişim sağlayın. Aynı şeyleri burada da yapın. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ekranda bir kare kodunun bulunduğunu göreceksiniz. Gerçekleştirilmesi lüzumen prosedür ise bunun telefon kamerası üzerinden okutulmasıdır. Bu sayede prosedürler sona ermiş olacaktır. Maksimum 15 dakika içerisinde para hesaba geçmektedir.

Jeton: En çok sarf edilen para transfer sistemlerinin içerisinde ilgi çekmektedir. Sanal bir uygulama bulunduğundan kaynaklı emniyet bozukluğu yoktur. Resmi siteyi bu prosedür amacıyla kullanmanız lazım. Haftanın her günü ve günün her saati yatırım olanağınız bulunmaktadır. Bu sistemi seçin Betgram adresi ve devam edin. 30 TL en az, 10000 TL ise en çok transfer seviyesi olarak ilgi çekmektedir. Adınızı ya da soy isminizi girmeye hiçbir şekilde lüzum yoktur. Sadece özel olan kodu yazın ve bunu onaylayın.

Betgram Giriş Sitesi

Ecopayz: Sanal kredi kartı mantığında çalışan bir diğer sistem olarak ilgi çekmektedir. Bahis firması doğrultusundan kabul edilmiş olan tekniklerin içerisinde bulunur. 50 TL’den başlayan ve 15000 TL’ye kadar devam eden miktarlar kapsamında prosedürler yapılır. Sanal kredi kartının Betgram giriş adresi üyeye vermiş bulunduğu ve 16 amacıyla meydana gelen kodunun girilmesi, paranın yollanması amacıyla yeterli bir prosedür olacaktır.

Coinpayments: Hızlı bir sistem olarak kullanılır. Bununla sitede açmış bulunduğunuz hesaba en az 40, maksimum ise 10000 TL yollamanız mümkündür. Sadece Bitcoin değil, aynı vakitte 45 değişik kripto para üzerinden prosedürlerin yapılması çok yalındır. Resmi site üzerinden anında isteğinizi oluşturun. Daha sonra seviyesi yazın. Firmanın size vereceği cüzdan kodunu alın. Bunun sonrasında kripto paranızın Betgram güncel adresi saklanmış bulunduğu özel siteye erişimi gerçekleştirin. Kodu buradaki yere aratarak paranın hesaba geçip gitmesini sağlayın. Bütün proses 10 dakika içerisinde tamamlanır.

Payfix: Çok sık sarf edilen bir havale tekniği olarak ilgi çekmektedir. Şirketin ödeme sistemleri içerisinde son derece sık bir biçimde kullanılır. 50 TL en az yatırım bedeli bulunmaktadır. En çok ise 10000 TL’dir. Bankaların bütününün bu anlamda tercih edebilirsiniz. Bu tekniğe göre banka ile bet işletmesi arasında bağlantı sağlanır. Gerekli olan bulguların girilmesinin sonrasında prosedür sona erer.

CMT Cüzdan: Son senesinin tanınmış tekniklerinden birisi olarak ilgi çekiyor. Bu sistem vasıtası ile hesabınıza en az olarak 50 TL, maksimum olarak ise tam 10000 TL Betgram yeni adresi yollayabilme şansınız bulunmaktadır. Sizden talep edilmiş olan bulguları çok doğru şekilde girerek prosedürü gerçekleştirebilirsiniz.

Papara: Türk sanal cüzdan uygulaması da işletmenin kabul ettiği tekniklerin arasında öne çıkıyor. Bunu kullanabilmek amacıyla Papara süratli şekilde girişi sağlayın. Daha sonra hesap bulgularını girin. Minimum 100 maksimum 5000 TL çekilmesine müsaade edilmektedir. Buna göre hareket ettikten sonra vakitçe sonlandırın. Bu şekilde paranın hesaba geçme prosedürü sonuçlanmış olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*